| Monc a întrebat:

Labradorul meu are 5 luni si are matreata, aveti un sfat pentru mine?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Veterinar.

| ReddY25 a răspuns:

La medicul veterinar

| Eireann a răspuns:

Veterinar, e posibil sa fie o alergie (multi labradori sunt alergici la carnea de pui sau la gluten). O alta cauza comuna este lipsa de acizi grasi in alimentatie (unele mancaruri comerciale au cantitate foarte mica) - poti sa incerci sa adaugi ulei de somon sau ulei de ficat de cod, ajuta si la articulatii puternice mai ales cand sunt in crestere, bun si pentru ochi, blana etc.

| Dragobeta a răspuns:

Da. O vizita la veterinar.