| Smiiilee a întrebat:

Ma puteti ajuta cu hack pentru metin2 ro (experienta)

8 răspunsuri:
| Smiiilee explică:

App daca vroiam sa caut pe google cautam si nu mai puneam intrebarea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poponari gheimi imputite si violate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doresti eu sunt GM pe longju3 si pe united daca doresti poti sa ma contactezi pe acest site si iti dau ori ce iteme doresti fms spp etc. sper sa-ti fie de ajutor bye.:X:X:X:X:X:X:X:

| MusicMyLife a răspuns:

Ce zici daca ti-ai cumpara inelul experientei? e foarte bun big grin... si mai poti sa te cresti singura la ruine cresti cel mai bine (map2) sau o alta metoda ar fi sa rogi pe cineva de level mai mare sa te creasca...

sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| MusicMyLife a răspuns:

Si in legatura cu hack-ul de experienta...sa ai grija daca iti descarci ceva pentru ca momentan toate hack-urile sunt pline de virusi

| AlynutzaLove a răspuns:

Sunt hackuri pentru experienta dar sunt pline de virusi si aproape orice antivirus folosesti ti se strica sistemu de operare (asa mi s-a intamplat mie am Windows 7, adica nu stiu ce sistem de operare ai tu) si cele mai multe hackuri trebuie cumparate si trebuie sa te pricepi foarte bine pe calculator, si iti dau o mare bataie de cap. Daca iti spune un jucator din jocul metin pe care nu il cunosti daca vrei ''hack" spune nu ca iti da un hack care ii permite lui sa vada toate adresele tale de pe calculator. Ai grija cu hackurile! sper ca ti-am fost de ajutor

| costi2011 a răspuns:

Si eu vreau