| deeadeea97 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rog frumos vreau sa cumpar sau sa adopt un bichon frize, maltez sau havanez pantru cineva drag dar acea persoana nu o lasa decat cu animale care nu ii cad parul asa ca am decis sa cumpar acest catel nu conteaza cat costa dar macar sa ma anuntati daca vrei sa donati sau sa vindeti va rog frumos

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Am vrut sa cumpar si eu un bichon frise vara trecuta dar parintii nu m-au lasat chiar daca aveam bani... daca vrei un bichon de rasa pura(cu pedigree) te-ar costa cam 2000 ron