| roxypwp a întrebat:

Miam facut si eu un cont de curand la miss bimbo(joc), dar nu stiu ce trebuie sa fac. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| teopinkrose a răspuns:

Si eu am cont pe acel site ( dar e mai tare varianta in franceza, ma bimbo). Tu trebuie sa rezolvi unele sarcini pentru a avansa in nivel( ti le arata in josul paginii cand apesi pe My bimbo). In rest nu e prea tare jocul... E mai tare daca poti sa dai bani reali ca sa iti cumperi haine si animal... Dar eu nu dau bani pe un joc. laughing
Iti propun sa incerci niste jocuri online sau unde iti poti face prieteni. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa te ajut dar imi trebuei contul si parola ta.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Faci sarcinile care ti se cer la fiecare lvl.