| Kidd_2736 a întrebat:

Nikon l110 sau fujifilm s2800?

Răspuns Câştigător
| J0hn a răspuns:

Nikon L110 il recomand cu incredere Amatorilor si Amatrilor care vor poze semi - profesionale sau profesionale happy e un aparat care iti da multe si iti cere putine happy Salutare happy

4 răspunsuri:
| JulianaMokebee a răspuns:

Recomand Nikon l110 cu caldura!happy E foarte okay si daca sti cum sa il utilizezi, poate face poze extraordinare! Fujifilm nu mi se pare o alegere buna, am avut si eu un finepix hs10 si m-a dezamagit, tipic de altfel pentru fuji.Deci mergi pe Nikon cu incredere! [parerea mea]

| HyuLa a răspuns:

Nikon l110. Parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fujifilm s2800

| Kidd_2736 explică:

Vreau sa spun fujifilmu arata mult mai bine si are mult mai multe functii, dar nu am incercat niciodata o camera de la marca asta