| DanuTzCarbon a întrebat:

Niste semne de boala la perusi adica cand imi dau seama cand sunt bolnavi ca am patit-o cu ei si cred ca era racit asa ca am uat pipeta il tineam in mana si cu medicamentu in cioc ii dadeam happy mi-am dat seama ca tot stranuta de 5-15 ori dupa ce i-am timp de 1 saptamana. nu mai stranuta dar alte semne care mai sunt?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania are nevoie de tine!
vino in cel mai bun site creat de romani, sa facem numele tari noastre respectat in lume!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul