| anonim_4396 a întrebat:

Noapte buna TPU. Doar de curiozitate, carnea de hamster este comestibila? Si daca da, ce gust are? Ca cea de iepure? * PS: sa nu credeti ca sunt cine stie ce psihopat, sunt doar curios. Multumesc de raspunsuri. Dau funda primul raspuns.

6 răspunsuri:
| GirlAlexia a răspuns:

Carnea de iepure day dreaming o ador! e superba! cred ca tu vrei sa iti mananci hamsterul rolling on the floor. Iti e foame? glumeam gata am terminat. Asa deci cred ca carnea de hamster e nasoala! mai bine cea de iepurehappy

| Grigg_Katalin_1999 a răspuns (pentru GirlAlexia):

Cum naibi sa mananc hamsteru? 1- nici n-am, am caine, 2- nici n-ai ce manca din el laughing, 3- mi-e mila. 4- mananc doar carne de pui, porc si curcan. Si intrebarea era daca unii din alte popoare mananc, pentru ca am vazut la Discovery cum mancau porcusori de guineea, tot felul de chesti si vroiam sa vad daca era fake, sau chiar asa ceva se face...

| GirlAlexia a răspuns:

Da poti manca amsterul e decizia ta cum verei tu

| GirlAlexia a răspuns:

Imi faci scarba!

| pitbullbulterier a răspuns:

Cred ca e comestibila, pentru ca am vazut pe Discovery ca alte popoare mananca sobolani prinsi din canal.

| SpatariuMihaela a răspuns:

Nu cred ca hamsterul e comestibil!