| Bossutz a întrebat:

Pe metin2, la aura sabiei, de la ce lv al aurei ea devine aura de maestru?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Minim la nivel 17, daca ai facut lvl 17 la aura si nu ti-a dat M1 sa nu mai pui puncte. Mergi la batrana, dai deprecierea deprinderilor, e drept ca platesti destul de mult mai ales ca ai lvl mic dar asta e. Daca totusi ai pus mai multe puncte si ti-a dat M1 la 18, 19 sau 20 de puncte sa nu mai dai depreciere la batrana ca iti da inapoi decat 17 puncte, deci pierzi unu, doua puncte.

| ReusxD a răspuns:

Intreaba pe cineva care are pe SERVER respectiv poate stie cineva de acolo.

| R3SP3CT a răspuns:

Depinde de noroc. Adica:
Sa zicem ca ai 16 puncte la aura si cand faci lv urmeaza sa ai 17, dar daca ai noroc se poate sa se faca M1.
Deci de la 16 puncte in colo se poate face M1.
Poate ne intalnim pe metin, eu vreau sa ma apuc de serverul care apare vara asta.
Baftahappy

Răspuns utilizator avertizat