| Miti_Andrei_1993 a întrebat:

Pisica mea a fatat 4 pui in 22 august si pana acum unuia nu i s-a deschis un ochi. Oare se mai deschide sau ar trebui sa merg la un veterinar?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie dus la medic

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Până mâine, când vei ajunge la medic, spală-i ochișorul cu ceai de mușețel (fiert și răcit), de câteva ori pe zi, apoi încearcă să i-l deschizi ușor. Poate fi și din cauza curentului, nu e neapărat orb. Veterinarul, îți va da niște picături speciale, și îți va spune cum să i le administrezi.
PS. Și azi, poți ajunge la veterinar, încă nu-i târziu.