| gheparditza a întrebat:

Pisica mea e in calduri.Eu cu mami vrem sa o lasam sa plece afara dupa un motan.Ce credeti,se mai intoarce?,si daca da,in cate zile? va rog,raspuns corect,datorita raspunsurilor gresite,pot sa-mi pierd pisica!

P.S. are un an pisica mea, Mica.

Răspuns Câştigător
| Melancolică a răspuns:

Aşa şi pisica mea acum abia mai dă pe acasă. Stai relaxo că se întoarce şi cam prin aprilie aşa... te trezeşti cu câţiva puişori.winking
Baftă!

5 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Sterilizeaz-o si nu o sa mai ai probleme de genul asta.

| lpavel a răspuns:

Daca o ai la tine de 1 an o poti lasa afara se va intoarce zi de zi, n-o sa gaseasca din prima zi motanul ei preferat happy de aceea trebuie s-o lasi afara zi de zi pana ii trec caldurile! happy Daca nu e la tine sau in acea casa unde stai de cel putin 7-8 luni n-o lasa afara ca nu se mai intoarce!

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiiiaa a răspuns:

Mda... mai bine nu, o lasi afara si o gasesti calcata de masina, mai bine steriizeaz-o da ma rog...