| ygna72 a întrebat:

Salut tuturor! Am o pisica maidaneza in varsta de 8 luni, iar in urma cu 2 zile a plecat de acasa.Ma gandesc ca poate o fi fost in calduri.Nu am mai scos-o pana acum afara, decat pe balcon si nu este obisnuita.Se va intoarce? Va rog sa ma ajutati, o am de cand era foarte mica si o iubesc enorm!

4 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

Stai linistita probabil este intr-un fast food intre doua chifle si asteapta sa vina acasa.

| pwp a răspuns:

Unele pleacapentru cateva zile si apoi se intorc... dar altele n...nu mai vin sad Sorry

| TurteX a răspuns:

E foarte probabil sa se intoarcahappynoroc

| Edge2011 a răspuns:

Stii, se spune ca daca te iubeste nu te paraseste big grin si pisicutzele isi stiu drumul pe care au fost.Au mirosul foarte dezvoltat iar tu ar trebui sa o cauti.Sa ne spui si noua daca ai agsit ok? big grin Succes happy