| Playboyx a întrebat:

Pisica mea face treaba mare cam rar, o data la 3 zile si iese tare cu un gust nisipos-amar stie cineva din ce cauza?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai gustat sau ce anume? Mai multe lichide.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu ai confundat "aspectul" cu "gustul" sau ai pus întrebarea la mișto?
Dacă îi dai mâncare specială pentru pisici (hrană uscată/umedă), nu se va constipa. Dacă îi dai oase și alte nebunii, să nu te miri...

| JackR a răspuns:

Ce ziceai ca este nisipos-amar? Gustul? Sa indraznesc sa te intreb de unde stii?!

Răspuns utilizator avertizat
| DaniTDCI a răspuns:

Mananci *** pisicii?

| Victoria18 a răspuns:

De unde stii ce gust are? Ai gustat?

| BlanaosFrateeee a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de faza cu o data la 3 zile, fratelo, dar iti zic de gust eu acum. Mâța mea are rahatul usor dullceag acrisor, deci nu stiu ce sa zic de gustul ala nisipos, poate ar trebui sai face un control sau ceva