| AlexandraDianca a întrebat:

Pisica mea face un fel de spume la gura de culoare alba spre galbuie pe care le scuipa. Inainte cu o zi a si vomitat. Am udat-o cu putina apa pe botic si cred ca s-a mai linistit. Credem ca vecinul nostru i-a dat ceza otravit sau de la caldura asta de vreo 50 de grade. Puteti sa-mi spuneti va rog ce are? AJUTOR! URGENT! Nu vreau sa pateasca ceva! sad :'(

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Repede cu ea la veterinar, saracuta.
Nu vomita de caldura, poate pentru ca elimina par ( ceeace e normal).
Insa cu spumele la botic nu e in regula.
Fuga la veterinar, chiar daca te costa ceva.

10 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Pai daca este pui(cateva saptamani de viata)este normal...toate fac asa... daca este mai mare du-o la veterinar

| AlexandraDianca explică (pentru hp8510p):

Este adult....are 2 ani.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Fugi instantaneu la veterinar, poate sa fie si de la otrava, dar cel mai bie du-o la VETERINAR!

| G510 a răspuns:

Duo urgent la veterinar! Si eu am pisici dar ale mele nu fac spume de la caldura...

| vasy1997 a răspuns:

Cel mai probabil este pe moarte, dar nu sunt eu doctor sa stiu, poate e altceva

| AlexandraDianca explică (pentru vasy1997):

Nu are probleme grave in afara de cele prezentate in intrebare: mananca, mai se joaca inca, musca si zgarie daca ii faci ceva(ca de obicei), dar e putin molesita (nu rau)!

| AlexandraDianca explică:

Nu este pui, are 2 ani, dar nu are probleme grave in afara de cele prezentate in intrebare: mananca, mai se joaca inca, musca si zgarie daca ii faci ceva(ca de obicei), dar e putin molesita (nu rau)!

| AlexandraDianca explică:

E pe drum spre veterinar! sad

| AlexandraDianca explică:

Gata! E ok! Veterinarul i-a dat vitamine si mancarica buna si ne-a zis ca a mancat iarba stropita sau care nu e buna! Saraca acum e speriata, dar a mancat si sper sa-si revina! Pufuletz va multumeste pentru raspunsuri! big grin happy

| vasy1997 a răspuns (pentru AlexandraDianca):

Ne bucuram ca am fost de folos, vorbesc in numele tuturorwinking