| SakonSIUkon a întrebat:

Pisicilor le place sa asculte muzica? As vrea sa ii placa rock mai linistit putin

9 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Poate le place sau nu dar nu e bine deloc! Nu le prinde deloc bine sa stea langa ceva electronic mai ales sa fie data tare muzica.Macar dao si tu mica sa nu o deranjeze.
Le streseaza chiar daca nu reactioneaza si li se vor slabi auzu asa ca mai incet cu muzica la pisicii.

| Rossey a răspuns:

Pisicile sunt fiinte care aud sunete dar nu le percep de multe ori.Ai putea sa ii pui orice fel de muzica dar cu volumul incet. Daca reactia ei ar putea fi una nu prea bune ar trebui sa opresti muzica.In rest, distractie placuta laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Le place orice, mai putin lătratul câinilor. Le sperie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica mea nu are treaba cu muzica, si eu ascult rock si ea sta cuminte pe birou, eventual isi pune capul pe tastatura si doarme ca sa nu mai pot face eu mare lucru.

Cand primisem un caine pichinez am vazut ca statea foarte atent la muzica de opera si chestii de genu.

| rutanklan a răspuns:

Poate pisica ta e manelista, si atunci sa vezi scandal!

| LittleMønster a răspuns:

Pisica mea ascultă şi metal.laughing

| SakonSIUkon explică (pentru LittleMønster):

Foarte tare laughing)

| LittleMønster a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Dacă zici tu.happy

| Calin1000 a răspuns:

Nu cred ca le place dar plz poti sa-mi dai funda ori vot