| Lightning1997 a întrebat:

Pot da o mancare uscata, pe care scrie ca e pentru persane si unei pisici British Shorthair?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Da, dar numai daca ii va place si patrupedului; daca a fost invatat cu astfel de gusturi.

| PainTech a răspuns:

E doar marketing. Poti da pisici orice mancare uscata vrei.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Da

| MELISAnarcisa a răspuns:

Da, nu e mare lucru asta, dar unele pisici au preferințe diferite, sa știi ca la pisici poți sa le dai și mâncare de caini, ca e mult mai ieftina, deci recomandat și cea de caini pentru pisici. Și nu prea contează ce mâncare pentru pisici este.

| coccy1 a răspuns:

Da, poti. As mai avea o intrebare, de unde ti-ai cumparat pisica British Shorthair?