| cena1997 a întrebat:

Rasa de caini Bichon ai putea sa il ti in curte? Funda! si daca stiti cat costaa

6 răspunsuri:
| RudeGirl a răspuns:

Nu nu poti sa ti in nici un caz nu poti sa ti un bichon afara moare, este un caine adaptat caldurii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In nici un caz nu se pot tine in curte. Sa spun asa, sunt niste caini de apartament, care au nevoie de conditii "regale".
Bichonii costa in functie de pedigree. Exista Bischoni si cu 200 lei dar si cu 1000 de lei.
Funda?

| PussicatDolls a răspuns:

Da,bineinteles love struck Se pot tine in curte,insa,trebuie feriti de alte animale mari. happy Sun animalute foarte sociale, foarte prietenoase dar si foarte pretentioase. love struck In orice caz, pretul unuia este de 400 Ron (4 milioane) sau in cel mai rau caz 600 Ron(6 milioane).Mai mult nu cred ca are cum happy Succes!

| RudeGirl a răspuns (pentru PussicatDolls):

Ha.Nu exista asa ceva nu se poate, si nici macar nu costa atat cel putin 100 si ceva de euro

| mriuls a răspuns:

Nu nu poti sa il ti in curte ca moare, e pentru casa si costa in jur de 150 de euro

| LifeIsLove a răspuns:

Da ai putea sa il ti in curte dar sa i mare grija de el si iarna sa il bagi in casa si sa ii faci toate vaccinurile si costa in jur de 800-111 lei