| DrugFree a întrebat:

Repede, cum cumpar un animal pe barn buddy?

5 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Dai click sus in dreapta in coltul unde sunt cupa, hambarul si dai la a 4a iconita care arata un ghiveci, dai click pe ea si o sa iti apara un chenar. In susul chenarului are mai multe optiuni : mere, floare, animale si dai click pe acel caine iar de acolo iti poti alege ce animal doresti big grin
Succes!
Funda?batting eyelashes

| CrEaTzZza a răspuns:

Hey, si eu joc Barn Budy am lv 76 love struck
am toate animalele ce se pot cumpara cu coins pana la lv 76
pai, ca sa cumperi un animal trebuie sa ai coins(banuti galbeni)
si sa ai si lv, dai pe animal si day la Buy,,

Sper ca te-am ajutat
Funditabatting eyelashes

| AleXu224 a răspuns (pentru CrEaTzZza):

Dar am intrebare pentru tine :
cum faceti sa aveti o tonaaaaaaaaaaaaaaaaaaa de animale ca raman cu gura cascata cand vad atatea animale daca e un secret te rog mult spunemil pe idul alexandres_10 numele meu e acolo AleX#!

| PiluLă a răspuns:

Doamne daca ai destui banii pentru a cumpara il cumperi...mergi la animale, dai clik p cel care il vre sal si buy sau cumpara depinde in ce limba e...si gata ai animalul

| Airplane a răspuns:

Cand esti in joc, in ferma ta iti apare sus de tot o imagine cu un ghiveci cu o planta(acolo este shopul adica magazinul, este penultima imagine de langa semnul intrebarii) si dai click.
Acolo ai o imagine cu un mar si scrie Crops apoi ai o imagine cu o floare si scrie Flowers, iar apoi ai o imagine cu un caine (acolo sunt animalele). Intrii si iti alegi animalul pe care vrei sa il cumperi daca ai baii sau creditele necesare.
Pe scurt: SHOP->ANIMALS->CLICK PE ANIMAL->BUY
Sper ca te-am ajutat happy Numai bine si Sarbatori fericite! Sper ca am fost explicita.