| crystyvararu a întrebat:

Sal tpu.De unde pot sa invat trucuri tari cu carti pe youtube dati un canal poate sa fie si in engleza dar nu vreau trucuri de astea amarate ceva cu care sa sochezi lumea

5 răspunsuri:
| Madalina84 a răspuns:

Asta caut si eu, dar nimeni nu mi-a dat nimic sad, daca tu ai noroc imi zici si mie?

| crystyvararu explică (pentru Madalina84):

Daca am noroc iti dau si tie dar faci si tu la felhappy

| Madalina84 a răspuns (pentru crystyvararu):

Okay!

| allseriesonline a răspuns:

Gasesti pe youtube...trebuie doar sa cauti trucuri cu carti big grin si sunt f multe filmari

| crystyvararu explică (pentru allseriesonline):

Nu ma de alea tari cu care castigi concursuri nu jegosenii de aleea matematice