| BiBaNu_9208 a întrebat:

Sall, de la ce varsta pot sa imi fac permis de pescuit, si cat costa, si unde se face? repede

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Din cate stiu eu poti sa faci cand vrei si costa 80 de lei dar nu stiu unde! bftwinking

3 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Din cate stiu eu poti sa faci cand vrei si costa 80 de lei dar nu stiu unde! bft

| Y2k a răspuns:

Din cate stiu eu poti sa faci cand vrei si costa 80 de lei dar nu stiu unde.

| adEeCr7 a răspuns:

Permisul de pescuit ti-l elibereaza la orice varsta, cu adeverinta cum ca inca esti la scoala (o obtii de la director) e reducere cred ca 50% bafta!