| Nevastuic a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa imi cumpar un iepure sau un porcusor de guineea. As vrea sa stiu care dintre cele doua,, optiuni" este mai usor de ingrijit,

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea porcusorul de guineea este mai usor de ingrijit deoarece sta in cusca lui si nu se face prea mare pe cand iepurasul creste si vrea si el chef sa mai sara si sa alerge.
Daca stai la curte poti tine fara probleme iepuri insa daca stai la boc iti recomand un porcusor de guineea. happy
Ramane la alegerea ta!winking
Good luck! puppy dog eyes

| Roxy5199 a răspuns (pentru Latinmoon):

Iepurii mai sar din cusca si daca ii lasi afara iti ia o groaza sa-l prinzi
eu ii am pe ambii

| Latinmoon a răspuns (pentru Roxy5199):

La iepure in comparatie de hamster trebuie sa ai un loc ceva mai mare deoarece cresc foarte repede iar daca ai cusca mica il chinui.

| Roxy5199 a răspuns (pentru Latinmoon):

Da, apropo, imi place poza ta

| Latinmoon a răspuns (pentru Roxy5199):

Multumesc! kiss

5 răspunsuri:
| LeBronJames2013 a răspuns:

Niciunul nu e foarte ușor de îngrijit, îți trebuie atenție, responsabilitate, dar dacă ai aceste calități și știi că ești gata pentru a avea o astfel de sarcină, poți să-i îngrijești ușor pe ambii.