| vali1616 a întrebat:

o intrebare ma macina de cateva zile adica cam aproape de cand stiu sa rezolv cubul rubik 3x3x3 deoarece vreau sa trec cat mai repede la algoritmi de avansati dar nu stiu ce firma decubui rubike sunt mai rezistente si mai bune cum ar fi: DaYan Rubik's etc. Mar fii interesat unul de la speedcubing dar nu stiu dc mai exista pe piata deci scump nu inseamna intodeauna mai bun si de aia am nevoie mare sa nu fac vreo greseala cand o sa cumpar.

Răspuns Câştigător
| Pacioaca a răspuns:

Cel mai bun cub pentru. speed cubing este DaYaN Zhan Chi. poti gasi acest cub pe WWW.Genios.ro.Funda!