| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu catelul meu la veterinarul din sat si nu era acasa, ca la veterinarul din oras nu am avut timp sa il duc.Am o problema.
Cainele meu nu mananca nimic si doar bea apa si sta intr-un loc mereu.Cand ies cu cainele la plimbare merge dar oboseste din cauza ca e slabit ca nu a mancat nimic si sta pe loc. Ce pot sa ii fac sa manance, ce sa ii dau?, ca nu mananca nimic am incercat lapte nu mananca, va rog ajutor ce sa ii dau sa manance in seara asta pana maine, ca nu a mancant nimic de ieri...
Dau funda, va rog ajutor...

1 răspuns:
| kaylla a răspuns:

E posibil sa fie otravit! Poti sa-i dai un ou crud pe gat sa-l faci sa vomite. Partea buna este ca bea apa. Ideal este sa-l duci la un veterinar cat mai repede! Mult succes!