| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce locuiesc in R. Moldova, in special in Chisinau, cunoaste cineva daca se fac cursuri de calarie? Daca da, imi puteti spune conditiile, pretul, locul unde se desfasoara cursurile si alte informatii care va sunt cunoascute. Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| TangerineP a răspuns:

Buna! eu sunt din Chisinau)
Pentru Cursuri de calarit poti sa te adresezi vizavi de Clubul drive, daca stii...de la piata auto mai jos un pic)la intersectia dintre posta veche si riscani(opus sensului spre stauceni)

pretul e de 300 de lei pe luna mi se pare)

am o prietena care o umblat 2 ani si a spus ca la inceput ai sa mergi cracanata si o sa te doara picioarele)
dar cred a merita!
deci bafta!

| Anna979 a răspuns (pentru TangerineP):

Am cautat clubul respectiv de hipism pe internet.am gasit tel. si am sunat.insa nimeni nu a raspuns, ai putea te rog sa intrebi prietena ta care este pretul precis, zilele si orele la care se fac cursurile, s. a. Iarta-ma daca cer prea multe, insa in alta parte nu pot gasi aceste informatii...Mersi ))

3 răspunsuri:
| TangerineP a răspuns:

Iti propun sa te duci direct acolo si sa intrebi ce te intereseaza pentru ca preturile posibil s-au schimbat)

| Anna979 a răspuns:

Mersi mult...))