| scafandrualex a întrebat:

am si eu o intrebare cum imi pot da seama ce fel de rasa este o broasca testoasa? Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Dupa forma,marime,aspect, te uiti la a ta iar apoi pe net sa vezi cu care seamana mai bine iar daca ai dubii ne spui cam cum arata si la care rase nu te poti hotara, succes!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Sincer nu stiu dar banuiesc ca dupa culorile pe care le are, picioare coada, nu stiu uita-te si tu pe un site cu toate rasele de broscute testoase si asa poate reusesti

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Sincer nu stiu dar banuiesc ca dupa culoarile pe care le are, picioare coada, nu stiu uita-te si tu pe un site cu toate rasele de broscute testoase si asa poate reusesti

| samiZiciPompier a răspuns:

Ii bagi un deget in fundwinking

| scafandrualex explică:

Multumesc Mult.am aflat ca dabea dupa 3 ani poti deosebii sexul testoasei. oricum multumesc mult