| Robert_George_2001 a întrebat:

Am o întrebare: Iepuraș sau Broască țestoasă la apartament? De ce? Care e mai drăguț?

FUNDĂ!

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Iepurasul pentru ca poti sa il atingi, sa il iei in brate, sa il mangai.E mai mare si mai uman.
Acum tu decizi.
Pentru inceput e buna si o broasca testoasa dar ti-am zis parerea mea.Eu am o pisica.

| untu a răspuns:

Ia mai bine un motan sau un catel mic de rasa BICHON alb! Sau iei un acvariul de apartament cu pestisori mici decorativi colorati! Nu cumva stai la parterul blocului?

| Robert_George_2001 explică (pentru untu):

Daaaa......De unde știi?

| untu a răspuns (pentru Robert_George_2001):

Uite asa, banuiam eu! Am ghicit! Daca ai o curte mica in gradina de langa bloc, poti sa cresti doi iepurasi (o pereche) intr-o cusca putin mai mare!

| medelinaa a răspuns:

Evident că dintre iepuraş şi broscuţă, iepuraşul e mai scump. părerea mea este, totuşi, că este mai uşor să ai grijă de o broscuţă la bloc. ai putea avea şi un iepuraş, dar mi se pare mai complicat să ai grijă de el.