| andreiperescu2001 a întrebat:

Am un acvariu de 20 litri cu un betta un barbus tetrazona 2 molly 2 neoni si inca un peste nu i stiu numele.Azi dimineata i-am gasit macati la aripioare si cozi si barbus cherry a murit. Spuneti-mi de ce? Si cu ce pesti e compatibil betta?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Daca vrei sa te ajut cu orice legat de pesti intra la mine pe facebook si te ajut cu cea mai mare placere, sunt acvarist de 12 ani si am crescut multi pesti. Uite acesta este facebook-ul, sa imi dai o cerere de prieteie cand intrii pe facebook si vorbim pe chat:https://www.facebook.com/adrianmarius.marin.3

| andreiperescu2001 explică (pentru Doctorfishadi):

Bine multumesc o sa vb maine pe facebook

1 răspuns: