| Bobi1233 a întrebat:

Salut am un catel ogar la 3 luni si jumatate cate kg ar trebui sa aiba si ce inaltime? Almeu are 12 14 kg cam asa si inaltime 46 si lungime 54.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

E o rasa rara, nu prea au multi.cred ca e extrem de bine, poate chiar un pic plinut, pentru un ogar.

| Bobi1233 explică (pentru viotedy):

Pai eu zic ca e bine nu stiu cealalta avea mult mai putin doar 9 kg la 4 luni.

| viotedy a răspuns (pentru Bobi1233):

Da,dar el e mascul.dar, nu i-ai luat de la aceiasi persoana, nu? zic, ca sa nu fie cumva frati, ca nu se pot imperechea.

| Bobi1233 explică (pentru viotedy):

Nuu nu sunt fratii da e mascul