| lizzy01 a întrebat:

Am un hamster pitic rusesc si a cazut de pe birou si i-a curs un pic de sange. Nu si-a rupt nimica pentru ca am vazut ca mergea fara nici o problema. Dar acum nu stiu daca va mai trai...va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| PrincessConsuela a răspuns:

De unde i-a curs sange? Poate doar s-a julit nitel. Pentru orice eveentualitate, du-l la veterinar sau la cineva cre se pricepe sa-l consulte sa nu aibe ceva. Nu cred ca o sa dea coltul. Daca zici ca merge bine-mersi... sta cumva intr-un colt suparat si nu face nimic? Daca nu, este okthumbs up!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Saracul, ar fi trebuit sa ai mai multa grija de el. Te sfatuiesc sa il duci la un veterinar, pentru ca niciodata nu stii ce se poate intampla. Succes!

| DiannaDi a răspuns:

Eu zic sa il duci pana la un medic veterinar sau sa te duci in magazinele cu hrana pentru animale sa-i intrebi ce parere au.bafta si sanatate la hamster

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du`l la veterinar daca ti la el si fi mai atent \ atenta sa nu mai cada :d