| Mocanita_Alex_1995 a întrebat:

Am un hamster pitic rusesc si am vazut ca de la un timp nu se simte bine.M-am uitat pe toate siteurile si am vazut ca intru-n fel plange adica daca ascult cu urechea la el se aud chitaituri.Si el inainte nu facea de loc asa. Am vazut ca incepe sa ii lacrimeze ochii va rog ajutati m-a.

4 răspunsuri:
| Fumiko a răspuns:

Daca tie frica sa nu pateasca ceva poti merge la un veterinar cu el daca nu mai asteapta putin.

| blackPug97 a răspuns:

Esti sigur ca nu face pui? La mine atunci facea femela asa.

| happyANDsad a răspuns:

Nu are cum Sa faca pui, are o problema la stomac poate? Cum maninca? Poate s-a lovit cand se juca? Vezi daca merge...iti spun asa, ia-l in brate si pipaiei corpul si unde chitaie sau se zbate acolo e durerea

| Radut_Anton_1978 a răspuns:

Si eu am avut un Rusesc Pitic, iar cand il luam in mana scotea niste sunete ciudate dar nu ii lacrimau ochii. Banuiesc ca e ceva normal. Cel mai bine e sa te duci la Medicul VETERINAR pentru un control! Nu costa mult!