| Deby a întrebat:

Salut am un iepure de casa si cred ca are conjunctivita, pentru ca ii curge un ochi cum se poate trata conjunctivita la iepuri >astept raspuns repede >dau fundita

Răspuns Câştigător
| shadybaby a răspuns:

Gasesti la veterinar sau la farmaciile veterinare solutie speciala, dar trece si cu putin ceai de musetel sau cu solutie oftamologica pentru animale.

2 răspunsuri:
| ColoradoM a răspuns:

Sincer trebuie sai cumperi albastru de metil de la farmacie si sal dai la ochihappy

| ElleElena09 a răspuns:

Pai orice boala are un tratament!
Eu zic ca cel mai bine ar fi sa te duci la un veterniar...Si el iti va spune ce e de facut!
Bafta!:*