| rLdw0w a întrebat:

Salut, am un pui de pitbull si nu stiu ce nume sa ii dau. niste idei?
PS: puiul e fata
FUNDA PT CEL MAI FRUMOS NUME

Răspuns Câştigător
| LiliJB a răspuns:

Fundita(nu ma refer sa imi dai funda si ma refer ca fundita e nume de caine)
dragalasa
bailey
pitica
pufosica
dulcinea
pufilici
latrareata
frumusica
piky
lili
sisi
nina
ina
anca
dulcinea ham ham
floricica
fluturas
puf
pikypuf
maricica
super dog
dog girl
irina
maria
sara
sore
Elena
mariana
xenia
cami
camelia
mona
nur
nuri
fluturel
lingusel
frumusel
alexa
alexandra
maria
stefi
stefania
eli
nicusica
ioana
limonezia

9 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

ce zici de Puky, eu asa am numito pe catelusa mea.

| Căpşunăă a răspuns (pentru SarahParker):

Puky in filipineza inseamna vagin

| SarahParker a răspuns (pentru Căpşunăă):

O sti de la doza de has nu? caci eu de acolo o stiu...dar catelusa mea are 2 ani iar episodul a aparut nu cu mult timp in urma. ce sa faci...ghinionul.am mai strigat-o eu Ami dar nici ea nu raspundea si am mai uitat si eu numele. Curat ghinion

| piTiCcu a răspuns:

Lola
Dora
Crissy
Blacky
Daisy
Dede
Sissie
Didy
Fluffy
Puffy
Mona
Poly
Kriss

Pa,pa.

| AstonMartin a răspuns:

Gandeste-te ce nume ii dai, totusi e pitbull, nu-i poti pune - fundita, Pucky sa fim seriosi, uite aici vreo 100 de nume de pitbull din care sa tot alegi, sper sa gasesti.
http://www.cat-dog-names.com/page/category/57/
Funda? :)

| SmRpT a răspuns:

Goofy

| 202 a răspuns:

Pisicuta

| vanessa001 a răspuns:

Numele il poti da in functie de comportamentul sau dar eu iti voi da cateva ideei :
-Roky
-Sony
-Mona
-Cara
-Pucky
-Piticutzu
-Pitt
Si uite aici un site cu nume pentru caini, ai nde unde alege : http://www.caini-pisici.com/....../index.php :* Fundita? :3

| ganutzu a răspuns:

Si eu am o catea pitbull...i-am zis rebecca tongue