| NotAndrew69 a întrebat:

As dori sa imi iau un Labrador Retriever si as avea niste intrebari! Cam ce varsta ar trebui sa aiba cand il cumpar? Cum imi dau seama ca nu e corcitura, de unde si cam cu ce ar trebui sa il hranesc pana pe la 5 luni de zile?

Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Pentru siguranta poti sa il iei de la o canisa unde au si acte si pedigree. Probabil o sa iti zica si cu ce sa il hranesti. De luat se ia dupa peroada de alaptare, adica in jur de doua sau trei luni.