| Ezlot a întrebat:

Salut ce parere aveti de pitbull va plac(mie da )?

Răspuns Câştigător
| Pufulika a răspuns:

Pai pot sa-ti spun ca sunt draguti dar in tot acelasi timp si agresivi! Eu ii ador dar nu la nebunie! Funda?

7 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Mie îmi plac mult de tot dar din păcate în orașul meu nu se găsesc.

| Magnifico a răspuns:

Da sunt super.Caini buni la paza (dupa parerea mea mai buni ca Rottweiller despre care se zice ca este cel mai bun caine la treaba asta).Imi place si aspetul lor.Automat te ia cu fiori cand treci pe langa unul.Senzatie asemanatoare ca atunci cand stai langa un Saint-Bernard. Pitbullii sunt niste caini grozavi!

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Imi place aspectul impunator, sunt loiali, de cand e pui devine foarte ascultator, iar pe masura ce creste isi pastreaza temperamentul stabil si ramane de incredere familiei.adora sa se joace cu copiii, e inteligent, extrem de curajos si perfect pentru postul de caine de paza al copilului.

| TurcoaicaTa a răspuns:

Nu-mi plac sunt agresivi si mari!

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Salut...
Mie imi place mult aceasta rasa. Peste 3 saptamani imi iau si un pitbull red nose (pui). Multi oameni zic ca aceasta rasa este periculoasa, dar se inseala. Pe unii oameni i-au muscat pentru ca ai bateau. Pitbull-ul este o rasa care isi protejeaza familia, stapanul cu inversunare. Ador aceasta rasa de caine.

| Ezlot explică:

Eu momentan am 2 ciobanesti mioriticibig grin care sunt niste caini minunati o fata de 7 luni si un baiat de 14 luni.in vara aceasta ma gandesc sa imi iau si un pitbullhappy

| SuBzEr0 a răspuns:

Sunt foarte dragalasi mai ales puii.Dar din cate stiu cand cresc mai mari trebuiesc eutanasiati.