| Ezlot a întrebat:

Salut ce parere aveti despre ciobanesti mioritici?happy
Cine are si daca are si pozelaughing?

Răspuns Câştigător
| Reiki a răspuns:

Am avut un ciobanesc mioritic - femela - din pacate a murit la prima fatare. Dupa parerea mea, dupa husky, sunt cei mai loiali caini, cu un suflet urias si extrem de iubitori. Desi marimea lor poate speria sunt o rasa de caini minunata. In general, nu doar la animale, ceea ce dai aia si primesti. daruiesti iubire asta vei avea: iubire, loialitate.

1 răspuns:
| adi1970 a răspuns:

Un site despre ciobanesti mioritici romanesti : www.ciobanesti-mioritici.ro