| anonim_4396 a întrebat:

cine are catel pomeranian? dar cine are catel yorkshire terrier? va rog informatima, dar doar daca avetia aceaste rase de catei, deoarece nu stiu de cvare sa imi iau! vreau sa imi ziceti tot... ce vi s-a intamplatcu acesti catrei. vreau sa stiu tot...va implo, e tare important! dau si fundita

4 răspunsuri:
| hottweet a răspuns:

N-am nici una dintre rase dar iti spun, pomerianii sunt mult mai frumosi parerea mea, si daca iti e, da nu iei de la samsari! Ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am yorkie este f dragut si f jucausi
cu al meu nu am avut nici o problema pana acum
poti sa il educi repede.
al meu mananca mancare de catei ksa fie sanatos dar manank si ce manank eu.

sper sa te ajute funda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pomera

| teo2000teo a răspuns:

Eu am un pomeranian, si mi se pare cel mai dragut caine din lume, este crem, si cel mai frumos lucru la ei este blana foarte deasa din jurul gatului, dar si coada stufoasa si rasucita pe spate.Este un caine cu multa energie, si foarte jucaus si iubitor..se intelege cu orice alt tip de animal...dar ai grija sa il periezi macar odata pe saptamana, deoarece blana se poate incurca.Si ai grija sa nu il scoti afara inainte sa ii faci vaccinele din primul an, poate muri sad
Cam asta este cel mai important, si mi se pare ca este mult mai frumos decat un yorkshire.puppy dog eyes