Întrebare recomandată | BlondyeStefy a întrebat:

Stie cineva un petshop sau un magazin cu pui de catei, rase mici gen yorkshire terrier, mops(pug), pomeranian, shih tzu. Vreau sa cumpar un catel, nu stiu ce sa aleg.

2 răspunsuri:
| BlondyeStefy explică:

In oradea am uitat sa precizez

| tylverat a răspuns (pentru BlondyeStefy):

Yorkshire! Cauta canise pe net, am eu unul si este cel mai tare catelus. Este enrgic, invata repede, se calmeaza daca te vede pe tine linistit, nu face galagie, nu face mizerie, al meu are 7 luni si merge fara lesa in parc. Mult succes!