| Anonim027 a întrebat:

Salut,dacă cineva a incubat oua de rata la incubator îmi poate spune și mie cum se procedează,cum ii tot demersul pana se ajunge la finalul incubației, vreau sa îmi cumpăr puișor x2 cu întoarcere automata, vreau păreri doar de la cei care au incubat oua de rata, Voi da funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Anonim027 explică:

Hei hei, nu mai fiți rai și răspundeți frumos unei persoane care a cerut ajutorul

| Andrei1234837q a răspuns:

Oua rata-gasca=în primele 3 zile nu se întorc deloc se pune încă dim prima zi apa în alveola cea mare și trebuie urmărită în fiecare zi și dacă este nevoie se completează, în ultimele 3 zile nu se întorc iarăși dar acum se va pune apa în amândouă alveole A+B