| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de unde pot sa cumpar si eu niste machete auto, masini in miniatura cum sunt dacia 1300 sau dacia logan de politie spre exemplu? cu scara 1:87? vreau sa fac un cartier de vile in miniatura si imi trebuie sa am si niste masini de astea... Care imi zice si mie de unde fac rost de niste miniaturi de automobile? De unde pot cumpara da sa nu fie prea scumpe. Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| 123junior a răspuns:

Cauta pe la tine prin oras pe la librari sau chioscuri ca trebuie sa fie apar in fiecare luna cate un tip. Funda

| Hutzy95 a răspuns (pentru 123junior):

Daca apar apar de alea cu scara 1:43, mie imi trebuie 1:87 si o sa mai caut poate gasesc

| Hutzy95 a răspuns (pentru 123junior):

Mersi de sfat, chiar am gasit in oras masini de astea mi-am cumparat 10 sa am pentru macheta