| laurr a întrebat:

Salut, deci vreau sa imi iau un amstaff corcit cu ogar, stiu ca, caini de rasa necesita vaccine speciale(asa am cumparat la un ciobanesc pentru a se dezvolta).
Amstaff-ul necesita vaccine? daca da ce vaccine si cat costa acele vaccine. Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Tuturor cainilor li se fac aceleasi vaccinuri(nu vaccine), nu conteaza rasa.

1 răspuns:
| Malvina123 a răspuns:

Totii cainii necesita vaccinare si controale regulate la medicul veterinar. Daca esti din Bucuresti, iti recomand medicul la care merg cu cainele meu: www.facebook.com/VetMedicalCenter - aici o sa gasesti si imagini din cabinet si cu pacientii lor. Cabinetul e nou deschis, echipa e tanara si priceputa.