| PaulPaul14 a întrebat:

Salut, este cineva interesat de animatie 3D pe aici? Cineva care stie sa foloseasca programul Blender.
Am nevoie de ajutor sa invat sa il folosesc. Vreau o persoana cu care sa lucrez si sa avansez pe acest domeniu

2 răspunsuri:
| casher a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci, daca era C4D mai vorbeam.

| Ro1000 a răspuns:

Hei! Știu că au trecut 5 ani de când ai postat, dar cine știe poate din întâmplare vezi mesajul. Și eu sunt la început de drum în animația 3d și dacă vrei să discutăm câte ceva ar fi super. Nu cunosc pe nimeni interesat de animație 3d sau orice legat de grafica 3d/Blender și mi ar prinde bine cineva cu care să pot discuta?