| Mario2704 a întrebat:

Exista cineva pe aici care ar fi dispus sa doneze sau sa faca un schimb mai putin profitabil pentru elhappy cu o chitara electrica pentru una clasica(Stagg)? Nu conteaza cat este de veche chitara. orice chitara este ok, nu am preferinte de marca.

5 răspunsuri:
| thedistroyer a răspuns:

Am 2 chitari electrice si scuze dar nu pot face schimbul deoarece is foarte bune si prentru o chitara stagg ar fi ca si date k lumanare deci nu potbig grin

| LitaKamelya a răspuns:

Ce fel de chitara ai?

| Mario2704 explică (pentru LitaKamelya):

Chitara clasica Stagg

| LitaKamelya a răspuns:

A tu vrei chitara electrica credeam ca vrei clasica

| Mario2704 explică (pentru LitaKamelya):

Da electrica...dar scrisesem sus...