| Începătorul988 a întrebat:

Ii dau catelusei mele lapte, odata la 2zile, sau chiar zilnic(lapte cumparat, incalzit)
Poate lua parvoviroza de la acesta? Mentionez ca are doar primul vaccin facut (al doilea nu am apucat sa il fac, deoarece a trecut acea perioada de deparazitare)

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca te referi la lapte UHT, nu are cum sa se imbolnaveasca de la el.

| Începătorul988 explică (pentru Bondarel99):

Cred ca UHT, sincer nu prea m-am uitat pe cutie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rasa e? Lactatele nu prea sunt bune cainilor.

| Începătorul988 explică (pentru anonim_4396):

Este un metis, mai exact un yorkshire terrier cu un yorkshire toy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ti-a recomandat nimeni lapte pentru el, da-i mai rar...rar si cum spunea aalbinutza sa fie UHTwinking