| PoTpUnEoInTrEbArE a întrebat:

Imi puteti spune o rasa de caine (pe care sa o cumpar) sa fie frumoasa (da sa nu fie mica ci medie-mare) nu prea agresiva si sa nu gasesc aceasta in fiecare colt (gen labrador, rottweiler etc...)si mentionez ca am 13ani stau la curte mare si as avea timp sa il plimb zilnic!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ArthurKn a răspuns:

Ciobanesc german!

| UnDezaxat a răspuns:

Lasa husky-ul in pace, nu e caine de casa. Ia-ti un shar-pei. Si mie 1.

| Luiz369 a răspuns:

Husky e foarte bun am 4 si cresc mediu si sunt pufosi si pot fi dresati usor si nu musca

| foca21 a răspuns:

Husky big grin

| Lazarica a răspuns:

Eu iti zic sa iti ei buldog ca e foarte frum os si foarte usor de dresat