| GeorgianaRalu a întrebat:

Hei! Foarte curand imi voi cumpara un caine...( de talie medie sau mare ) ma gandeam la husky si rottweiler... Imi plac amandoi foarte mult...dar chiar nu stiu ce sa aleg...imi este cam frica cu rottweiler dar mi se par mult mai frumosi si poate si mai inteligenti. puteti va rog mult ca cei care au avut rot. sau husky cum v-ati descurcat cu ei...( p.s ma gandeam si la un labrador ) (am conditii, stau la curte si in curand ma voi muta la curte si mai mare ) ( nu vreau femela )

3 răspunsuri:
| Eduaard a răspuns:

Husky :X

| Anonymous67 a răspuns:

Eu zic sa iei un Husky
Si Labradorii sunt frumosi.A avut un prieten Labrador, este foarte jucaus..Insa i-a cam ros chestiile de prin casa. Acum nu stiu daca toti fac asa.

| Achimut_Aki_1993 a răspuns:

Husky deoarece rotweilerul are in sange odata ce creste sa nu mai fie activ ciar si la un an jumate deoarece se ocupa de siguranta voastra si daca il tot distragi sau il tachinezi se poate supara si sa devina agresiv si in plus ca esti fata iti sta mai bine cu un husky decat cu un rottweiler asa cred ca vei avea probleme cu baietii!