| Bugabuga12365 a întrebat:

Salut,lume! Am cumparat astazi un porcusor de guineea si as vrea sa stiu cum as putea sa-l "imblanzesc" nitel.Adica toata ziua doar a fugit si s-a ascuns, e foarte speriat. Vreau sa se invete cu mine si cel mult sa vina la mine cand in chem.M-ar interesa si ar trebui sa-i dau de mancare sau alte sfaturi!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe al meu a fost usor sa-l imblanzesc. Acum e foarte cuminte. Si cresc flori frumoase unde l-am ingropat

| Bugabuga12365 explică (pentru anonim_4396):

De ce m-am gandit la exact acelasi lucru?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bugabuga12365):

Poate am invatat de la acelasi dresor de sobolani enervanti thinking

| Blabrrbka a răspuns:

Lasa l nemancat 1 zi la urma dai tu din mana ta de mancat nu din bol