| ByeMay a întrebat:

Mi-am luat nu demult un catel de 1 an si jumatate cum sa-l invat sa-si faca nevoile acolo unde trebuie?

Răspuns Câştigător
| ridhimagupta a răspuns:

la 1 an jum ar trebuii sa stie ca trebuie sa faca nevoile afara, nu e cel mai bine sa il lasi sa faca intr-ul loc special trebuie sa il inveti sa faca afara dupa ce bea apa iesi cu el la plimbare, dar sa ai dupa tine cv ce luo ii place gen bucatele mici de ficat sau ce anume ii place si cand face nevoile afara il mangai il pupi si ii dai recompensa sicel mai important ii zici de multe ori bravo sa invete ca e f bine ce a facut

| ByeMay explică (pentru ridhimagupta):

Multumesc mult.

| ridhimagupta a răspuns (pentru ByeMay):

Foarte important sa nu ii dai mancare de la Pedigree, darling, chappy, max, etc

3 răspunsuri:
| SuntSpeşăl a răspuns:

De câte ori are nevoie, arată-i locul unde trebuie să facă.