| MrAnonymus a întrebat:

Salut.Pisica mea este cam agresiva.Cand vreau sa o mangai de cele mai multe ori sare sa ma muste sau sa ma zgarie, tot timpul am zgarieturi pe maini.Imi puteti spune va rog cum pot sa o fac sa nu mai fie asa agersiva?

Răspuns Câştigător
| JohnnyIsMyUserName a răspuns:

Da-i niste calmantelaughing. Acum serios. Pisica vrea atentie.Cand vine la tine sa o mangai da-o la o parte de cateva ori.In felul asta ea va tanji dupa atentia ta.Bag-o in seama doar cand vine ea la tine. Funda plstongue

2 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

Salut pai daca este agresiva ineamna ca este in calduri adica trebuie sa nasca eu zic sa o lasi in pace cam 2-3 saptamani dupa ce naste.

| MrAnonymus explică:

Pisica este castrata deci n-are nici o treaba cu caldurile.