| brk a întrebat:

Saptamana aceasta o sa imi cumpar un pui de rottwiler, si as vrea un nume asa mai tare si mai dur, nu as putea sa ii pun grivei sau nume de astea de catei blanzi, asa ca va cer parerea, dau funda la cel mai bun raspuns...merci!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spike.

| viotedy a răspuns:

Tano

| MEIALI a răspuns:

Bubble.

| Decebalul a răspuns:

Spike e un nume de caine rau!

| saidkique a răspuns:

Niko, Diamond, Bruce, Zeus/Zuse, Xeno, Weller, Xerxes, Dome, Brook, Vici, Senfal, Grach, Rex, Colt, Bolt, Trick, Boomer, Soho, Armin, Morrow, Nest, Quintin, Ernest, Drop, Yanos, Oltar, Panteum, Oracle, Hendrix, Javoc, Ficur, Pandis. Trebuie sa gasesti unul de aici care sa-ti placa. Sunt nume foarte putin folosite/cunoscute.

| K13 a răspuns:

Paco
Oz
Agro
Dyablo

| alexutzabc a răspuns:

Oscar e cel mai fr nume

| KrYstyAn0 a răspuns:

Reyko