| EddyWolf a întrebat:

Salut stie cineva pe unde se gasesc varcolaci in romania (daca sunt)?

38 răspunsuri:
| EddyWolf explică:

Eu am pus o intamplare simpla si poate nu asa de importanta dar unii sunt inapti

| EddyWolf explică:

Ok cum se pot sterge intrebarile?

| GamingSchool a răspuns:

Daca vrei sa fi un catelus, pune un caine turbat sa te muste. Poate te transformi in 'varcolac' sau poate in Teen Wolf

| Petres777 a răspuns:

In Romania nu stiu. in franta in regiunea Augverne

| AnonimXx a răspuns:

Nu se stie daca exista sau nu...(unii spun ca e mit, si prosti aiurite), EdyWolf nu-i baga in seama ca unii te iau la misto straight face

| Cătălin_Vatamanu_1995 a răspuns:

Exista
am vazut eu in transilvania

| Lau1234 a răspuns:

Nistie nimeni daca exista sau nu dar cititi despre Stubbe Peeter omul care am mancat 25 de moameni!

| Maris_Ingrid_1968 a răspuns:

Da, varcolacii sunt peste tot!happy fii sigur de asta! Nu-i asculta pe cei care spun ca nu exista!happy