| MioaraParalescu a întrebat:

am lucrat cu cainele meu si l-am cumintit. Avea problema ca inebunea cand vedea alt caine. Ei bine acum doar se uita la el.Si se trage, putin. Dar nu mai maraie, sau latra.Si cand se trage putin, da tare din codita, si are o privire draguta happy. Inseamna oare ca e...rau,daca se trage? funda la primul raspuns.
ps:daca il corectez, cand se uita apoi inebuneste, si sare la el. Dar in rest nup happy

Răspuns Câştigător
| marina11 a răspuns:

Nu e rau. insa vrea sa se joace sau vrea sa o faca cu acel cainewinking

6 răspunsuri:
| marina11 a răspuns:

Cum adica `se trage`? laughing. asta nu intelegwinking

| MioaraParalescu explică (pentru marina11):

Nu s-ar spune neaparat ca se trage...happyse uita cu urechile ciulute, la el.Cate o data se mai si trage, dar putin, de nici nu simti happy

| MioaraParalescu explică (pentru marina11):

Dar e rau daca putin se trage spre acel caine? nu latra, nu maraie, dar de fapt nici nu prea il simti cand se trage.

| MioaraParalescu explică (pentru marina11):

Mersi de incurajare happy

| marina11 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Multumesc pentru funda winking :*

| marina11 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Nu e rau. insa vrea sa se joace sau vrea sa o faca cu acel cainewinking

| vital a răspuns:

Da inseamna ca ii rau